Kihirdették a nyerteseket

Több kategóriában hirdette ki az Őrségi Nemzeti Park Igazgatósága fotópályázatának legjobbjait.

Több kategóriában hirdette ki az Őrségi Nemzeti Park Igazgatósága fotópályázatának legjobbjait. A többi közt olyan témakörökben lehetett nevezni, mint építészeti értékek vagy a népi mesterségek és a gazdálkodás. A díjazott alkotások megtekinthetőek az Őrségi Nemzeti Park Igazgatóságon hétfőtől péntekig reggel 8 óra és délután fél 5 között.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek