A Nyilasokra cudar világ vár a forradalom ünnepén

Na jó, ez igaz mindenki másra is. Leginkább azért, mert szakadni fog az eső. Nem horoszkópot, időjárást jelentünk.

Aki kinéz az ablakon, vagy esetleg kitolta az orrát az utcára, rájött, hogy ez már annyira október 23-i idő, hogy az már majdnem november 4. Hideg jön, eső is, meg szél. Ennek amúgy a hosszú hétvégével jövő szabadság és egy markáns hidegfront az oka.

Az Időkép szerint a hegyekben hózápor is lehet, minden esetre azért azon tényleg nagyot röhögnénk, ha szombaton valamelyik fotósunk már a szánkózókat fényképezné az Emlékmű alatt. Persze eljön majd ez is. Felöltözni azért nem árt, 7-11 fok várható. Kabát, sapka, esernyő, C-vitamin. Jön az ősz csúnyábbik része a hétvégére.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Időjárás