Tüntetést szerveznek a vasiak is

December 16-án, kedden este 6 órakor a Március 15. térre várja a V, mint Vas mozgalom a tiltakozni vágyókat.

December 16-án, kedden este 6 órakor a Március 15. térre várja a V, mint Vas mozgalom azokat, akik csatlakozni szeretnének az egész országban meghirdetett kormányellenes tüntetéshez. A mostani megmozdulás elsősorban a szociális problémákra fókuszál. Ezek között olyan témák szerepelnek, mint a közmunka kérdésköre, a munkanélküli segély eltörlése, a gyermekéhezés vagy a devizahitelesek ügye. A rendezvényen Teplán Tibor, nyugdíjas rendőrtiszt, Horváth Zsolt, kisvállalkozó és Kaisinger András, diák fog felszólalni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek