Az Ikreknek aktív napjuk lesz- Mit mutatnak a kártyák? Hétfő (08.10.)

A Mérleg sikeres periódusra számíthat. Napi horoszkóp.

KOS március 21. –április 20.

A kíváncsiság és újdonság keresése hajtja ezen a napon. Legyen minden iránt nyitott, amivel találkozik. Hagyja magát meggyőzni, vagy spontán ötletei szerint terveibe belevágni.

BIKA április 21.-május 20.

Emelkedjen ki a hétköznapok hajszájából és törődjön az egészségével. Tegye azt, ami felüdíti testét és jó hatással van lelki beállítottságára is. Így egy merőben új irányt szabhat életének.

IKREK május 21.-június 21.

Nagyon aktív napra készüljön. A kipattanó ötleteket át kell ültetnie a gyakorlatba. Ez sikerülhet is, ha támogatókat talál célja eléréséhez. Anyagilag gyarapodás várható.

RÁK június 22.-július 22.

Óvatosságra inti a mai napi kártya. Minden esetre valami nagyon fontos dolog felett átsiklott. Vizsgálja meg mennyire jó megfigyelő, és ha kell, változtasson nézőpontján.

OROSZLÁN július 23.-augusztus 23.

Jó érzékkel tapint rá, minden fontos üzleti ügyének, megfelelő alkalmat találni ahhoz, hogy a bevételi forrásai növekedjenek. Túlzásoktól óvja magát, a viselkedésében épp úgy, mint szavaiban.

SZŰZ augusztus 24.-szeptember 23.

Jó hírek vannak úton a kártya szerint. Fontos üzenetet kap, mely lehet üzleti ügy, mely szerződés megkötését hozza hírül. Az apró betűs részre különös figyelmet fordítson.

MÉRLEG szeptember 24.-október 23.

Ez egy sikeres periódus az Ön életében. Egy új fejezet indítását is jelezheti a kártya. Szakmailag és anyagilag felemelkedés várható. A magánélet boldogsága meg van.

SKORPIÓ október 24.-november 22.

Engedjen helyet magában a hirtelen felismeréseknek. Talán eddigi elképzelései esnek darabjaira, hogy a határait szélesítse. Minden esetben az akadályoktól szabadul meg.

NYILAS november 23.-december 21.

Ma megfontolt viselkedésre és türelemre inti a kártya. Óvakodjon az elhamarkodott döntésektől és hagyjon időt az átgondolásra. A napi teendők sem hanyagolhatók el.

BAK december 22.-január 20.

Szerelemmel, boldogsággal kapcsolatos kártya jelent meg. Kellemes nap, még akkor is, ha nagyon elfoglalt napközben. A magánélet boldogsága a tét, ma sokat tehet érte.

VÍZÖNTŐ január21.-február 19.

Olyan eseménnyel találkozik a nap folyamán, mely támogatja bátorságát és vállalkozó kedvét. Ezzel azt is látja, hogy kézben tartja sorsát. Az élet napos oldalán élőnek érzi magát.

HALAK február 20.-március 20.

Az anyagiak kerülnek előtérbe a mai napon. Legyen óvatos és elővigyázatos az értékeit illetően. Zárjon jól be mindent és vásárláskor is ügyeljen a családi kassza tartalmára.

Egy sorsforduló révén 2000-ben alapítottam meg az AGLA Harmadik Szem Szolgáltató Bt.-t, és kezdtem pályafutásom „jósnő”-ként. A Mérleg jegyében születtem, és születésem napjául is e jegy urát, a Vénusz napját /péntek/ választottam. A feladatom tudom. Mint ember/nő harmóniát teremtek saját tetteim, erkölcsi nézeteim, vállalt kötelezettségeim és egyéni képességeim között. A „hozott” tudásom és az életemben tanultakat kamatoztatom úgy, hogy segítek másoknak, és abból is tanulok. Tudom, hogy a biztos alapokat az önzetlen szeretet adja az életünkben és az alázat, amit tanúsítunk sorsunk iránt. Munkámban is szem előtt tartom mindezt, amikor a vendégeim segítségért fordulnak hozzám.

Lakatosné Horváth Katalin, jósnő

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Horoszkóp