A Ferencváros és a Győr lesz az SZKKA vendége

A rangadóknak ezúttal is a Schaeffler Arena Savaria ad otthont.

Pár nap különbséggel a magyar bajnokság két legerősebb együttese látogat Szombathelyre - írja közleményében az SZKKA. Február 1-jén, vasárnap 15 órától a Ferencváros lép pályára a Schaeffler Arena Savariában, míg február 4-én, szerdán 18 órától a bajnoki és Bajnokok Ligája címvédő Győri Audi ETO KC lesz a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia vendége.

A Ferencváros jelenleg a bajnokság második helyén áll, míg a Győri Audi ETO KC vezeti a tabellát. A két klub a magyar kézilabda meghatározó szereplője, ráadásul rendszeres és sikeres résztvevői a Bajnokok Ligájának is. Nemzetközi szinten is kiemelkedő teljesítményt nyújtanak: az FTC stabilan helytáll saját BL-csoportjában, a győriek pedig domináns szerepléssel, a végső győzelemre is esélyesként vágtak neki az idei sorozatnak.

A rangadóknak ezúttal is a Schaeffler Arena Savaria ad otthont, a mérkőzésekre jegyek elővételben kaphatók az SZKKA irodájában.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sport