Egy szállásokkal és egy orvos kereséssel foglalkozó magyar portál végzett felmérést abból a célból, hogy kiderüljön, mit hagynak otthon a nyaralók a legtöbbször, illetve csomagolásnál, miket tartanak a legfontosabbnak.
A válaszokból az derült ki, hogy a fürdőruha, fogkefe, telefontöltő hármas az, amit a legtöbbször kifelejtünk a bőröndből. De a lista élén szerepel valamelyik iratunk és a papucsunk is.
Arra a kérdésre, hogy mit viszünk magunkkal a nagyobb komfort érzet eléréséhez szinte mindenki kivétel nélkül a kispárnáját jelölte meg. Volt azonban olyan válaszadó is, aki egy ritka Fradi címert visz magával mindenhova, még a nyaralására is.
Ha pedig aszerint kell listázni a tárgyakat, hogy mi az, amit mindenképpen magunkkal kell vinni a zökkenőmentes nyaralásra, akkor az iratok, a mobiltelefon és a bankkártya végez az élen.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!