November 21-én hétfőn felállították az ország karácsonyfáját az Országház előtti Kossuth Lajos téren.
A 18 méter magas, több mint 3 tonna súlyú fenyő a Heves megyei Apcról érkezett és daruval állították fel helyére a tűzoltók.
November 21-én hétfőn felállították az ország karácsonyfáját az Országház előtti Kossuth Lajos téren.
A 18 méter magas, több mint 3 tonna súlyú fenyő a Heves megyei Apcról érkezett és daruval állították fel helyére a tűzoltók.
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!