Mészáros Lőrinc – Téli gondolataim címmel jelent meg Bödőcs Tibor szilveszteri paródiája. A humorista a néhány napja már csak az ország második leggazdagabb emberének számító egykori gázszerelő és polgármester évzáró gondolatait tolmácsolta megszokott stílusában.
Mészáros Lőrinc-paródiával zárta az évet Bödőcs Tibor.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!