Ismeretlen, külföldi, vélhetően az Egyesült Királyságban regisztrált telefonról érkeznek a lakossághoz sms-ek, amelyben oltási időpont foglalására hívják fel a lakosságot” – mondta Kiss Róbert alezredes az operatív törzs csütörtöki tájékoztatóján, hozzátéve, hogy az Országos Oltási Munkacsoport által kiküldött sms nem külföldi telefonszámról érkezik, ezért mindenkit arra kérnek, hogy a külföldi telefonszámról érkező, oltásra vonatkozó sms-eket hagyják figyelmen kívül. Elmondta, hogy a rendőrség az operatív törzzsel együtt már vizsgálja a külföldi sms-ek eredetét. - írja a 444.hu.
A rendőrség az operatív törzzsel együtt már vizsgálja a külföldi sms-ek eredetét.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!