Ekkor állnak le a Mobiliti töltői Szombathelyen

A leállás országos lesz.

"A szolgáltató tájékoztatása szerint 2025. november 18-án 12:00 órától előreláthatólag 2 óra időtartamban a Mobiliti országos töltőhálózatán a szolgáltatás sem applikációval, sem fizikai ügyfélkulccsal nem lesz elérhető, azaz a teljes hálózat egyik töltőjén sem indítható töltés, a korábban megkezdett és még folyamatban lévő töltések is 12:00 órakor leállnak" - áll a Szombathelyi Önkormányzat közleményében.

Ez az alábbi szombathelyi töltőket érinti:

  • 1. Szombathely, MMIK parkoló
  • 2. Szombathely Vasútállomás
  • 3. Szombathely Uránia udvar
  • 4. Szombathely Csónakázótó
  • 5. Szombathely Borostyán parkoló
  • 6. Szombathely Hollán Ernő utca
  • Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
    Google Favicon
    Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

    Hírek