Eloltották a lángokat Szombathelyen, a Zanati úton, ahol – ahogy arról lapunk is beszámolt
Tűz ütött ki egy szombathelyi faipari üzemben – Frissítve 2022. November 15. 15:26 – porrobbanás történt egy forgácslapgyártó üzem tűzvédelmi silójában kedd délután.
A szombathelyi és a sárvári hivatásos, valamint a szombathelyi önkéntes tűzoltóknak este hét óra előtt sikerült eloltani a lángokat, valamint leürítették a berendezést is – közölte a katasztrófavédelem.
A tűzoltási munkálatokat a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányította. Az egységek már csak az utómunkálatokat végzik a helyszínen.