Kőszegen igazoltattak egy helyi sofőrt a rendőrök, amikor kiderült, hogy a Szombathelyi Járásbíróság jogerősen eltiltotta őt a vezetéstől. Ráadásul még érvényes kötelező felelősségbiztosítás sem volt a kocsiján.
A rendőrök meg is szondáztatták a 28 éves sofőrt, az eredmény pedig pozitív lett, ezért a férfit további mintavételre előállították és vele szemben járművezetés ittas állapotban vétség, valamint járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást, míg a további szabályszegések elkövetése miatt szabálysértési eljárást indítottak – közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság.