Már irodája is van Rápli Róbertnek Szombathelyen - számoltunk be róla néhány nappal ezelőtt.
Szombathely nemrég megválasztott országgyűlési képviselője korábban azt írta, az iroda megnyitásával az a célja, hogy személyesen elérhető legyen az itt élők számára. Majd hozzátette, sokan jelezték, hogy találkoznának egy képviselővel, ezért fogadóórákat hirdet. Kedden pedig egy újabb posztban azt is bejelentette, mikor tartja ezeket:
A politikus azt írta, mivel az érdeklődés nagy, ezért "a gördülékeny ügyintézés érdekében" az egy főre jutó beszélgetési időt 20 percben maximalizálták. A fogadóórák helyszíne a képviselő irodája (Kőszegi utca 2., első emelet) lesz.
A részvétel regiszrtrációhoz kötött, időpontot ide kattintva tud foglalni.