Munkatársunk néhány perccel ezelőtt küldte az alábbi fotót a Körmendi útról:
Gyakorlatilag a Körmendi út végén lévő nagykörforgalomtól csak lépésben lehet közlekedni a város felé
– mondta a telefonba, majd néhány perccel később hozzátette, hogy belvárosban még nem sűrűsödik a forgalom.Mindenesetre jobb, ha mindenki felkészül arra, hogy már koradélutántól nagyon nehéz lesz a közlekedés Szombathelyen, mind a ki, mind a bevezető utak nagy része eldugul.
Általában ez szokott történni a hosszú hétvégék előtt, mikor a környező településről sokan érkeznek a vásárlás miatt, az itt dolgozók egy része korábban befejezi a munkát és indul haza, illetve útnak indul egy wellness szállodába vagy más úti cél felé.
Ehhez most hozzá kell számolni a temetőlátogatásokat is.
A város közlekedési anomáliáiról többször írtuk
Végre észrevették, hogy katasztrofális a közlekedés Szombathelyen 2018. October 18. 08:19 , a közelmúltban a közgyűlés is foglalkozott vele.