Ketyeg a divatbomba! - Az arcunkba tolják a septumot

Azt hitted az intim piercing menő? Akkor még nem hallottál az új trendről.

Emlékeztek még, amikor divatba jöttek a piercingek? Akkoriban boldog boldogtalan telerakatta magát velük, hogy rohadt nagy stílernek tűnjön. Aztán felnőtt ez a generáció is, kiszedte a pc-ket és vagy összeforrt a heg vagy nem. Hamarosan lesz ennél vércikibb is! Ugyanis arra már most készülhetünk, hogy a fültágító őrület lecsengésével, pár év múlva kinyúlt, lógó, plasztikára áhítozó fülek látványával is meg kell barátkoznunk. Ha pedig úgy érezzük, nem megy, akkor nekiállhatunk gyúrni a pokerface-re a tükör előtt.

Septum
Nem látsz valami furát Rihannán? Megvan? Mondjuk is, hogy mi az...
www.cosmopolitan.co.za

Attól nem kell félnünk, hogy az extrém piercingek, a tágítók, a színes szakáll vagy hónaljkutya után idén divatbomba nélkül maradunk, ugyanis elszabadult az új őrület a Givenchy kifutójáról: trendi lett a septum. A szokatlan ékszert korábban csak bizonyos szubkultúrák tagjai viselték, mostanra viszont már egészen mainstream lett.

Septum
A pillanat, amikor elindult az új őrület
www.afashionfriend.co.za

A septum nagy előnye, hogyha már behódolsz a trendnek, akkor sem muszáj átszúratnod az orrodban a porcot. Sok kellemetlenséget elkerülhetsz, ha inkább csíptethetős verziót szerzel be. Ha pedig mindenképp véglegeset akarsz, akkor sem annyira gáz a helyzet, mert ha később mégis meggondolnád magad, fel sem tűnik majd, hogy korábban ott lógott egy karika.

Kicsi, nagy, csillivilli, dupla, vékony. Lehet válogatni:

Septum
Facebook
Septum
farrahtales.blogspot.com2
Septum
Facebook
Septum
Facebook
Septum
www.melty.es
Septum
Facebook
Septum
Facebook
Septum
Facebook
Septum
Facebook
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Életmód