Lezuhant egy kiskorú fiú a Fórum Debrecen P4-es parkolószintjéről csütörtökön – számolt be a Haon. A helyszínre egy mentőegységet riasztottak, ahonnan egy kiskorú fiút súlyos, életveszélyes állapotban szállították a területileg illetékes kórházba.
A baleset körülményei tisztázatlanok voltak. A Telex kérdéseire a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság azt közölte, hogy bűncselekményre utaló jel nem merült fel, ezért a debreceni Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit.