Az egész országot bejárta a fiatal zalai focista tragédiája. Ahogy arról lapunk is beszámolt, Edzés közben rosszul lett és elhunyt hétfőn este egy fiatal zalai focista – Frissítve 2021. June 22. 09:22 edzés közben lett rosszul az Andráshida SC játékosa, Hegedüs Viktor Marcell, akit társai próbáltak újraéleszteni a pályán, majd a mentősök is sokáig küzdöttek az életéért, de sajnos mindhiába.
A 18 éves fiú elvesztéséről megemlékeztek csapattagok,
„Egy tehetséges játékost, csapatembert, barátot veszítettünk el” – így emlékezik a zalai csapat elhunyt társukról 2021. June 22. 15:24 barátok, családtagok, osztálytársak, tanárok és ismerősök, kedden délután 6 órakor gyertyát is gyújtottak érte az andráshidai pályán. Most azonban újabb részletek derültek ki, ott volt ugyanis a tragédiakor a csapaton kívül Viktor édesanyja, barátnője és testvére is.
Viktor 20 éves bátyja, Olivér a Borsnak elmondta, hogy ő egy másik zalaegerszegi csapatában focizik, éppen edzésen volt, amikor a tragédia történt. Telefonon hívták az edzők, hogy elmondják neki, mi történt, ő pedig azonnal indult is Andráshidára.
„Éppen edzésen vettem részt, de természetesen azonnal a helyszínre siettem. Megláttam, ahogy ott áll a mentőautó a pályánál, és próbálkoznak a testvérem megmentésével. A következő percekben már azt láttam: az édesanyám öleli a halott öcsémet. Senkinek nem kívánom, hogy ehhez hasonlót átéljen. Viktorral jóban-rosszban együtt voltunk, mindig számíthattunk egymásra” – mondta.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!