KOS március 21. –április 20.
Mérsékeltebb formában a kártya humort és gondtalan életörömöket jelez. Ilyenkor a tekintetét az élet szép dolgai felé fordítja. Így lehet örömteli a karácsonyi ünnepek is.
BIKA április 21.-május 21.
Egész lényével hagyja, hogy menjenek a dolgok a maguk útján. El kell engedni minden merevséget és megrögzött viselkedést. Így már jöhet az élet ajándéka karácsonyra.
IKREK május 22.-június 21.
Ahhoz, hogy kívül változhassanak a dolgai, először belső változásnak kell bekövetkeznie. Nézzen mélyen önmagába, hogy lássa az utat a jövőbe. Szép ünnepek elé néz.
RÁK június 22.-július 22.
Engedje, hogy belső bölcsessége vezesse, és fogja az élet jelzéseit minden eseményt alaposan megfigyelve. Nézzen körül és észreveszi, hogy az ünnepeket a szeretet élteti.
OROSZLÁN július 23.-augusztus 23.
Jó hangulatban ébred és még tetézni is tudja, ha időt tölt a természetben és mindenben a szépet látja, hallja. Így már nincs akadálya annak, hogy szorgos napirendjét teljesítse.
SZŰZ augusztus 24.-szeptember 22.
Pénzügyi kártya jelent meg. Így legyen óvatos minden költekezésben és persze az üzleti ügyeit sem szabad félvállról vennie. Precíz rendet tartson, a pénztárcája tartalmát figyelve.
MÉRLEG szeptember 23.-október 23.
Talán ellenőrzése alá akarja vonni, az élete bizonyos területeit. Ellenszegülve a természet rendjének, így nagy nyomás alatt élhet. Akadályra nincs szüksége, szép karácsonyra igen.
SKORPIÓ október 24.-november 22.
Bizakodással szemlélte a dolgokat és felismerte a kínálkozó jó lehetőségeket is. Bízott abban, hogy a megtett lépései nagy jelentőséggel bírnak majd. Az ünnepi hangulat a szívében van.
NYILAS november 23.-december 21.
Örömet okoz Önnek, ha nagylelkű lehet és elkényeztetheti azokat, akiket szeret. Őrizze meg ezen beállítottságát. Szemernyit se változtasson rajta, hogy jó példával követőkre is találjon.
BAK december 22.-január 20.
Boldog időszakot jelez a kártya. Hagyjon minden kétséget maga mögött. Ha az igazira vár, hamarosan megjelenik életében, hogy társa legyen jóban, rosszban. Mutassa ki boldogságát.
VÍZÖNTŐ január21.-február 18.
Új lehetőségek felé kacsingathat, akár munka terén is. Vágjon neki bátran, hisz a megszerzett tapasztalatai segítik ebben. Az ismeretlen területek felfedezése segíti további útján.
HALAK február 19.-március 20.
Ez a nap lehet az, amikor gyengeségeit felismeri és megérti. Aki elfogadja azt, erősségévé kovácsolhatja azt. Csak az rabol tőlünk energiát, ami ellen harcolunk. Békés ünnepre készüljön.
Egy sorsforduló révén 2000-ben alapítottam meg az AGLA Harmadik Szem Szolgáltató Bt-t, és kezdtem pályafutásom „jósnő”-ként. A Mérleg jegyében születtem és születésem napjául is e jegy urát, a Vénusz napját /péntek/ választottam. A feladatom tudom. Mint ember /nő harmóniát teremt saját tettei, erkölcsi nézetei, vállalt kötelezettségei és egyéni képességei között. A „hozott” tudásom és az életemben tanultakat kamatoztatom úgy, hogy segítek másoknak és abból is tanulok. Tudom, hogy a biztos alapokat az önzetlen szeretet adja az életünkben és az alázat, amit tanúsítunk sorsunk iránt. Munkámban is szem előtt tartom mindezt, amikor a vendégeim segítségért fordulnak hozzám.
Lakatosné Horváth Katalin jósnő