Elment az áram Szombathelyen a belváros egy részén – jelezte olvasónk. Információnk szerint a nagyposta, a Hefele Menyhért utcai Spar és a Fő téri OTP bankfiók is érintett.
Hogy mi okozza a kimaradást, egyelőre nem tudni. Ha a környékre indulnak ügyet intézni vagy vásárolni, érdemes számolni azzal, hogy egyes szolgáltatások átmenetileg nem működnek.
Amint több információ érkezik az áramszünet okáról vagy a helyreállítás várható időpontjáról, frissítjük a cikket.