Az biztos, hogy rendkívüli időszakot tudhatunk magunk mögött, és még az idei nyár is eltér majd a korábbiaktól.
Sokan tervezik már a nyaralásukat, de közben számtalan tényezőt kell figyelembe venni, a járványhelyzettől kezdve a határátlépési nehézségeken át az anyagi lehetőségekig.
Lapunk a szombathelyi utcák embereit kérdezte idei terveiről, és a válaszokból az derül ki, hogy - a tavalyi évhez hasonlóan – a legtöbben belföldben gondolkodnak, azon belül is a Balaton lesz a sláger.
Van, aki egy parkerdei bográcsozásban látja a nyári lazítási lehetőséget, de van, aki a horvát tengerpartra vagy éppen Amszterdamba indul.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!