Vállalhatatlan iskolai fotók, méghozzá az USÁ-ból

Most megnézheti, mennyire laza tud lenni egy amcsi szalagavató bál. Készüljenek, van pár nehezen befogadható képünk hozzá!

Ezt az eseményt csak

Prom

-ként szokás emlegetni, ami nagyjából az, mint nálunk a szalagavató bál. A gimi végén a diákok kiöltöznek, párt választanak (legalábbis a szerencsésebbek), táncolnak, mulatnak, megválasztják a bálkirályt és a bálkirálynőt és a többi. Persze a középsuli végeztével, de még a nagybetűs élet előtt mindenki igyekszik kihasználni az összes adódó lehetőséget, így talán nem csoda, ha egyes lányos apukák néha túlreagálják a dolgokat.

Segítség, elraboltak! Küldjétek a váltságdíjat.

imgur.com

Mindenki remek hangulatban várta a bált...

imgur.com

Ilyen, amikor a lánnyal testőrszolgálat is jár

imgur.com

Csak lazán, két csajjal egy bálba

imgur.com

Könnyű fiúcska?

imgur.com

A fiúk a lányokhoz öltöztek

imgur.com

Csak a 8 éves kislány tud nyakkendőt kötni a családban

imgur.com

Nem úszták meg szárazon

imgur.com

Tökéletes színharmonizáció és ennyi

imgur.com

Itt a kötelező cukiságbomba: A kiscsaj elkísérte a Down-kóros tesóját a bálba

imgur.com

Na, ezekkel sem szeretnénk találkozni egy sötét sikátorban

imgur.com

Ez az apuka nem csak a fiúk, de a céllövöldék réme is

imgur.com

Ők a mindörökkét választották, avagy, Fenyő Miki, Te zöldellsz ott?

imgur.com

Egy, aki mindenkit visz, csak jól kell osztályt választani

imgur.com
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Humor