Október 23-án 5 óra és október 24-én 5 óra között egy, súlyos és egy, könnyű sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a Vas megyei Rendőr-főkapitányságra - írja a police.hu. Rábahídvégen vasárnap este egy kerékpáros letért az útpadkára és a biciklivel egy hídfőnek ütközött. A baleset során a biciklis súlyosan megsérült. Az alkoholszonda szerint a kerékpáros szeszes italt fogyasztott, mielőtt biciklire ült, a rendőrség eljárást indított. Bő belterületén egy autós nem adott elsőbbséget egy másik kocsival, az ütközésben egy nő könnyebben megsérült. Nyolc további baleset anyagi kárral végződött.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!