Videó: GTA soproni módra

Egy 125 köbcentis motorral menekülnek a rendőr elől. Ki lehet találni a végét.

Tegnap került fel Facebookra az a videó, amely a Győri úton készült, és amely egy rendőrségi üldözés izgalmas pillanatait örökítette meg.

A rosszfiúk egy 125 köbcentis (vagy annál is kisebb) motorral menekülnek a rendőrök elől, és nagy trükkösen nem állnak meg a piros lámpánál, inkább visszafordulnak a várokozó autók közül a szembejövő sávba, miközben a szirénázó rendőrök balról kerülik a járdaszigetet.

Talán lenne is esélyük, ha a motor kicsit izmosabb lenne és nem ketten ülnének rajta.

Szabi Szilágyi - Sok volt nekik a GTA

Sok volt nekik a GTA

Így viszont a rendőrautó gyorsan utoléri a rosszfiúkat.

A történet legvégét nem látjuk, de könnyen el tudjuk képzelni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Video