Szétosztotta az ellenzéki kampányból visszamaradt WC-papírt a Kutyapárt

Szívesen - üzenik a 347 ezer 760 tekercs elajándékozása után.

Több mint 300 ezer tekercs kormányellenes vécépapír állt gyakorlatilag gazdátlanul raktárakban a tavaly áprilisi Országgyűlések óta – állítja a Magyar Kétfarkú Kutya Párt (MKKP).

Ezeket a többek között Orbán-idézetekkel feliratozott tekercseket a hatpárti ellenzéki összefogás holdudvara gyártotta még a tavalyi kampányban, írják.

Az MKKP becslése alapján legalább 35 millió forintba kerülhetett a kormányellenes budipapírok legyártása.

Az hogy miért maradt a raktárban, nem igazán tudni, de mivel egy idő után se tárolni, se megsemmisíteni nem akarták a tekercseket, egy magánszemély bejelentkezett az MKKP-nál, hogy segítséget kérjen a vécépapírok szétosztásában.

„Azt tudtuk, hogy az iskolákban és a kórházakban évek óta hiánycikk a WC-papír, ezért mégis megpróbáltuk szétosztani” – indokolta a párt, hogy miért vállalták be ezt a feladatot.

A poszt szerint 90 ezer tekercset kaptak óvodák, bölcsődék, tanodák, egyházak, iskolák, és titokban két rendőrőrs is; az anti-orbánista feliratok miatt több intézmény (például kórházak) nem fogadhatták el hivatalosan a felajánlást, de a párt passzivistái ilyen helyekre is becsempészték a budipapírt, ha szükség volt rá.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek