Nem tettek feljelentést a nemiszervet rajzolók ellen

A Szompark Kft. szerint könnyű volt megtisztítani a Weöres Sándor szobrot, és nem esett kár benne.

A Szombathelyi Parkfenntartási és Temetkezési Kft. közleménye

A Szombathelyi Parkfenntartási és Temetkezési Kft dolgozói hétfő délután értesültek róla, hogy ismeretlenek összefirkálták a szombathelyi Weöres Sándor szobrot. Munkatársaink másnap reggel el is végezték a szobor tisztítását. A munka során kiderült, hogy a firkálást feltehetően alkoholos filccel végezték.

Eltüntetésére speciális, graffiti eltávolító, tisztító folyadékot használtunk. A szennyeződést meglehetősen gyorsan és maradéktalanul sikerült eltüntetni, így a szoborban anyagi kár nem esett. Éppen ezért rendőrségi feljelentést sem tettünk.

Kiss Dávid
ügyvezető
Szombathelyi Parkfenntartási és Temetkezési Kft.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Kapcsolódó cikkeink

Lemosták a nemiszervet Weöres Sándor szobráról

Épphogy összefirkálták, mára már le is mosták a Weöres Sándor szobrot Szombathelyen.

Nemiszerv és Paris Hilton firka Weöres Sándor szobrán

Igen, a szoborgyalázás Weöres Sándor centenárium évében a költő szülővárosában, Szombathelyen történt.

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet