Az IQ-ját egy növény magasságában tudnám elhelyezni annak, aki ilyenekre képes. Az illető nem is érdemel ennél több hírnevet, remélhetőleg a következő 15 perc akkor jár majd neki, amikor beszámolunk róla, hogy elkapták. (és talán arra is magyarázatot ad majd, hogy hogyan került össze a nemi szerv, az állszakáll és Paris Hilton neve. Vagy ezt inkább egy ideggyógyász tudná megfejteni?)
Ja igen, az iskolákon és a kollégiumokon kívül van egy zsír új térfigyelő kamera is a közelben, ami akár fel is vehette a rongálást.
Ha a törvény engedné, a letakarításon kívül igazán méltó büntetés lenne hasonló módon összefirkálni az illető arcát, akkor talán egy életre megtanulná: a szoborrongálás akármennyire is úgy tűnik, nem trendi. Weöres Sándortól meg szombathelyiként én kérek elnézést.