Anyagi kárral végződött közlekedési balesetnél intézkedtek a rendőrök 2022. november 9-én, csütörtökön az esti órákban Kőszegen – közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság.
Egy osztrák sofőr közlekedett autójával a Sörgyár utcában, de a vízelvezető árokba csúszott. A helyszínre kiérkeztek a rendőrök is és megszondáztatták a férfit, az eredmény pedig pozitív lett, ezért további mintavételre is sor került.
A gépkocsi vezetőjével szemben járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult a Kőszegi Rendőrkapitányságon.