Az elmúlt években sorra zártak be a kocsmák, éttermek, szórakozóhelyek környékünkön. A legújabb hír most a Pálya utcában található Cabana Gardenről (korábbi nevén Bacardi, majd Bambusz) érkezett.
A diszkó az alábbi nekrológgal búcsúzik közönségétől:
Kedves Cabana Garden-közösség!
Elérkezett a pillanat, amit nem volt könnyű kimondani és amit még sajnos mi sem tudtunk felfogni: 2025-ben végleg búcsút intünk a Cabana Gardennek – és az elmúlt 13 évnek is.
2012 óta számtalan nyár, emlék, találkozás és történet született itt, nálunk. Hálásak vagyunk mindenkinek, aki akár egy estére, akár éveken át a részese volt ennek a világnak - adta hírül a nagyvilágnak a szórakozóhely Facebook oldala, annyival kiegészítve, hogy nem terveznek búcsúbulit, sőt a péntekre meghirdetett MARIO Live buli már el is marad, a megvásárolt jegyek árát visszatérítik.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!