A rendőrség mellett a mentőket is riasztották egy pénteki, szombathelyi verekedéshez. Úgy tudjuk, hogy a szombathelyi Vásárcsarnok környékén büntetőfékezett egy Citroen vezetője egy építkezésre tartó betonkeverő autó előtt. Nem sokkal később azonban a Citroen forgalmi okból megállásra kényszerült, a betonmixer mérges vezetője pedig kiszállt a járművéből és nem csak szóban kérte számon a balesetveszélyes manővert. Információnk szerint a Citroen vezetője nem szenvedett súlyos sérülést, azonban értesítette a hatóságokat az esetről. A rendőrök az építkezésről állították elő a teherjármű vezetőjét.
Frissítés:
Nagy vihart kavart eredeti cikkünk, melynek megjelenése után a Citroën vezetője is felkereste lapunkat és elmondása szerint nem volt büntetőfékezés, de verekedés igen.
Teljes írását ide
A Citroën vezetője szerint nem volt büntetőfékezés, de verekedés igen 2020. September 26. 14:45 kattintva olvashatják.
Az esettel kapcsolatban elküldtük kérdéseinket a rendőrségnek is, ha megjön a válasz, közöljük.