Halmozta a jogsértéseket a Vas megyei sofőr.
Celldömölkön, a Géfin Gyula téren intézkedtek egy sitkei járművezetővel szemben az rendőrök.
Az intézkedés során megállapították, hogy
a férfi a „Megállni tilos” jelzőtábla hatálya alatt állt meg gépjárművével,
a Szombathelyi Járásbíróság a vezetéstől már korábban eltiltotta,
a gépkocsin nincs érvényes kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás,
és azt a férfi nem íratta át.
A rendőrök a sofőrt előállították és vele szemben járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást, míg a további szabályszegések elkövetése miatt szabálysértési eljárást indítottak.
(Címlapképünk illusztráció)
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!