Csodásan megleckéztették a tahón beparkolt Mercist Szombathelyen

Azért az arcára kíváncsiak lettünk volna.

Olvasónktól kaptuk az alábbi fotót, amit a szombathelyi Burger Kingnél készített. A képen jól látszik, hogy Mercedes sofőrje nem éppen rendeltetésszerűen használja a parkolót, hiszen keresztbe állt meg, két helyet is elfoglalva ezzel.

Valószínű a Citroen azzal állt bosszút, hogy ő is keresztbe parkolt le, elállva ezzel a Merci kiútját. A pofátlan sofőr így kénytelen volt megvárni, amíg a kis Citroen sofőrje visszaér a kocsijához.

Érdekes parkolás a szombathelyi Burger Kingnél
nyugathu olvasó

A drágább kategóriájú autósok egyébként az ilyen viselkedésre azzal szoktak védekezi, hogy azért parkolnak így le, mert nem szeretnék, ha a mellettük álló, figyelmetlen sofőrök a kocsijuknak nyitnák az ajtót. Ezzel ugyanis tönkre tehetik a kocsi festését.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Életmód