3,3 milliárd forint nettó árbevétele volt tavaly a Groupama Arénát üzemeltető Lagardere Sports Hungary Kft.-nek - közölte a társaság a Világgazdasággal. A magas minőségi és biztonsági követelmények miatti magam üzemeltetési költségeket is levonva
37 millió forint
adóság utáni eredményt ért el a cég.
És hogy mindehhez mire volt szükség? A sportesemények mellett évente közel kétszáz egyéb rendezvényre, koncertekre, esküvőkre, konferenciákra. Legutóbb például a Depeche Mode lépett fel a stadionban - erre 24 ezren váltottak jegyet.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!