Nagykapacitású szünetmentes tápegység gyulladt ki és füstölt csütörtök délelőtt a szombathelyi MÁV rendelőintézetben - közölte lapunkkal Kovács Lajos, az intézmény orvosigazgatója.
A tűz miatt január 8-án, csütörtökön a szakrendelés szünetel az épületben.
Hozzátette, a takarítási és fertőtlenítési munkák végeztével, várhatóan január 9-én (pénteken) újra kinyit az épület, a szakrendelések részlegesen újraindulnak. "Az érintett napokon előjegyzési időponttal rendelkező betegekkel munkatársaink telefonon igyekeznek felvenni a kapcsolatot" - írta.
Ahogy arról korábban beszámoltunk
Lezárták a szombathelyi MÁV rendelőt January 08. 09:47 , a rendelőintézetben csütörtök reggel tűz ütött ki. A helyszínen a Katasztrófavédelem munkatársai is jelen voltak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!