Elkeseredett olvasónk küldte ezt a fotót, amin jól látszik, hogy már az Árkádián túl is várakozásra kényszerülnek a reggeli csúcsban a Rohonci úton az autók.
Mondani sem kell, az amúgy is terhelt szakaszon a forgalmat az növelte meg, hogy tegnap délután fizikailag, korlátokkal, munkagépekkel is lezárták az Arnypatak hidat. A Liget utca felé már senki sem találhat egérutat.
Megtörtént: tényleg lezárták az Aranypatak hídját, már korlátokat is kiraktak 2018. September 06. 15:08
A tegnap délutáni csúcsforgalomba mi is kinéztünk, hogy megtudjuk, mekkora forgalmi káoszt okozott ez a hídlezárás Szombathelyen. Mutatjuk is kollégánk élőzését, egyenesen a helyszínről:
112 Emergency Press Hírügynökség
Lezárták az Aranypatak hídját Szombathelyen
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!