Egy olvasónktól kaptunk felháborodott levelet és benne fotókat. Levélírónk, aki magát Lajosként mutatta be, azt írja:
A képek egy szombathelyi fitness teremben készültek! /férfi öltöző, illetve fürdő/ " Szeretnél valami jó bőrbetegséget? nincs más dolgod, mint, elmenni mindössze havi 10 ezer Ft-ért ebbe a terembe.." sőt! Van olyan, aki köhög az öltözőben lévő állapotoktól. Azt már csak mellékesen fűzném hozzá, hogy fűtés is csak nagyon ritkán adatik meg. Szerintem felháborító, hogy ilyen körülmények között működhet, egy fitness terem.
Elértük az érintett konditerem tulajdonosát
Aki elmondta, hogy tudnak a helyzetről, azonban a mindennapos takarítás ellenére is elhasználódnak a vízzel érintkező felületek. Azt viszont kiemelte, hogy az egészségre semmiképpen sem ártalmas a környezet, a fűtés pedig gond nélkül üzemel. A jelenlegi helyzet rajtuk kívül álló okok miatt alakult ki, de megtették a szükséges lépéseket, hogy szebb és higiénikusabb környezetet biztosítsanak.
Na, akkor mutatjuk is Lajos csatolt fotóit.