Indulnak a Tescók a Shell-kutaknál

Már korábban is szerette egymást a két cég.

Budapest 9. kerületében már elindult az első Shell-kútnál nyitott Tesco-áruház, amit februárban újabb három követ – írja a Napi.hu.

A két cég között már régebb óta együttműködés van.

2009-ben a Shell vette át a Tesco benzinkútjait 15 éves üzemeltetésre, később pedig voltak olyan Shell-kutak, amelyekben a boltlánc saját boltot - Tesco Expresszeket – nyitott.

Aztán ezek bezártak, de a két cég már akkor jelezte, ezzel nem ért véget az együttműködés.

Wikipédia

Az egyelőre üzleti titok, hogy a Shell hol nyitja a következő Tesco áruházakat, azt viszont lehet tudni, hogy a tesztüzletek a Tesco-Shell közös márkajelzést használják.

A magyar piacon nem ez az első ilyen jellegű partnerség: országszerte több mint nyolcvan OMV-egységben működik kis Spar-bolt.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Gazdaság