Izzik, ég és füstöl a födém két betonrétege közötti szigetelés Sopronban, a Jereván lakótelepen, egy Teleki Pál úti, négyemeletes társasházban, ahol tetőjavítási munkákat végeztek.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a soproni hivatásos tűzoltók oltják a tüzet. Az egységek a felső két emeleten lakó huszonöt embert kikísérték az épületből, a többieket pedig arra kérték, hogy zárt ajtók és ablakok mellett maradjanak az otthonukban.
(Címlapképünk illusztráció.)