Ismét üléseztek a választási bizottságok, és a keddi állapothoz
Gyűlnek a képviselőjelöltek Vas megyében is 2014. February 26. 08:53 képest megint több a regisztrált képviselőjelölt.
Szombathelyen, a Vas megye 1. választókerületben már nyolc biztos induló van, íme: Balassa Péter (Jobbik), Hende Csaba, (Fidesz-KDNP), Horváth Zoltán (LMP), Kovács Szabolcs (ÚDP), Laki Gábor (ÚMP), Nagy András (4K!), Nemény András (MSZP-Együtt-DK-PM-MLP), Tóthné Szakály Henrietta (SEM).
A 2. választókerületben heten vannak: Ágh Péter (Fidesz-KDNP), Bogáti András (LMP), Fehér László (MSZP-Együtt-DK-PM-MLP), Orbán Gergő (ÚDP), Rába Kálmán (Jobbik), Rába László (KTI), Táncsics Péter (ÚMP). Egy jelölt, Kőrös Ernő (ÖP) még a regisztrációjára vár.
A 3. választókerületben öt regisztrált jelölt van: Bana Tibor (Jobbik), Racker Béla (ÚMP), Sütő János Zoltán (JESZ), V. Németh Zsolt (Fidesz-KDNP), Wrzava Pál (MSZP-Együtt-DK-PM-MLP). Ketten várnak a bizottság döntésére: Takács Ádám (ÚDP), Tóth Attila Géza (A Haza Nem Eladó Mozgalom Párt).
Az egyéni jelöltek március 3., hétfő délután 16 óráig még leadhatják ajánlásaikat.
Országos listát eddig a Fidesz-KDNP-nek valamint az MSZP-Együtt-DK-PM-MLP szövetségnek sikerült állítania.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!