Kiss Norbert címvédőhöz méltón kezdte az idényt

A Révész Racing ötszörös Európa-bajnoka mindkét futamot megnyerte a kamion kontinensbajnokság misanói idénynyitóján.

A szombati időmérő edzésen megszerezte az első rajthelyet, majd mindkét futamot megnyerte a címvédő és ötszörös Európa-bajnok Kiss Norbert, a Révész Racing versenyzője a gyorsasági kamion Eb szezonnyitó misanói fordulójának első napján.

25 éves a Nyugat.hu. Ne feledd, ide kattintva támogathatod következő 25 évünket!
Támogatom

39 éves szombathelyi pilóta a kontinensbajnoki sorozat hivatalos honlapja szerint az első két szabadedzésen is a leggyorsabb volt, majd a három szakaszból álló időmérőn sem tudta senki megszorongatni.

Az első, 12 körös futamon Kiss esélyeshez méltón rajt-cél győzelmet aratott, mögötte a hatszoros Eb-győztes német Jochen Hahn ért célba másodikként, a szintén német Sascha Lenz pedig harmadikként.

A nap második, részben fordított rajtrácsos viadalát a magyar címvédőnek a nyolcadik helyről kellett kezdenie, ám a piros zászlóval rövid időre megszakított futamon is az élre tört és ismét diadalmaskodott, újra Hahnt és Lenzet megelőzve.

A gyorsasági kamion Eb misanói nyitóhétvégéje vasárnap újabb időmérő edzéssel, valamint további két versennyel folytatódik.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sport