Idén a Gödöllői Királyi Kastély ad otthont december 12-én a jubileumi 30. Miss Hungary 2020 szépségverseny döntőjének.
"A rendezvényen meghatározó lesz az évfordulót jelző 30-as szám: Hazánk legrégebbi szépségversenyén 30 hölgy mutatkozik be – tini és felnőtt kategóriában - és nagylétszamú, szakemberekből és támogatókból álló zsűri dönt arról, kinek a fejére kerüljön a két királynői korona, kik képviselhetik hazánkat a Miss Hungary szépségkirálynőjeként a nemzetközi porondon" – közölték lapunkkal a szervezők.
A verseny azért is érdekes lehet számunkra, mert a döntőbe jutott egy Vas megyei lány is.
"Döbrösi Melinda Friderikának hívnak, 16 éves vagyok, Körmenden élek a szüleimmel egy kertes házban. Kozmetikusnak tanulok Szombathelyen, nagyon tetszik ez a szakma, másokat szebbé varázsolni nagyon jó érzéssel tölt el. Imádom az állatokat, van 4 kutyám, akikkel rengeteget foglalkozom. Szeretek lovagolni és táncolni. Vonzanak a kreatív művészetek, sokat festek es rajzolok.Szabadidőmben szívesen sportolok, kirándulok, új helyeket fedezek fel és új emberekkel ismerkedem. Szívesen besegítek a háztartásba, ezzel is meghálálva azt a sok szép és jót, amit a szüleimtől kapok. Szeretek modellkedni, ez felüdülés számomra" - mondja A Miss Hungary 2020 körmendi döntőse.
Szurkoljunk neki!