Tegnapelőtt mintegy hatvan kollégámnak – tisztességes módon, de mégis – felmondtak a Mandinernél - erről a lap munkatársa, Kohán Mátyás írt egy cikkben.
Kohán szerint "mindannyian tudtuk, mikor ide tévedtünk, hogy előállhat olyan helyzet, mint a mai, amikor Magyarország tektonikus politikai eltolódásai miatt a Kontrollnál felvétel van, a Mandinernél meg leépítés."
A cikkben továbbá tagadja, hogy a lap a Fidesz propagandakiadványa lett volna és úgy véli a legtöbb országban kétpólusú médiarendszer alakult ki.