Tisztújítást tartott a Lehet Más a Politika Vas megyei szervezete, ahol újra Bogáti Andrást választották megyei elnöknek. Az LMP megyei szervezete elsődleges céljának a következő egy évben a szervezetbővítést jelölte meg céljaként. A folyamatosan bővülő taglétszám indokolttá teszi, hogy az elkövetkezendőkben minden nagyobb településen jöjjenek létre helyi csoportok a megyében – írják közleményükben.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!