Kicsik és nagyok, érintettek és szimpatizánsok gyűltek össze az autizmus világnapján.
Szombathely idén is csatlakozott az autizmus világnapi rendezvényekhez, a kék sétáról és a kékbe borult városházáról már mutattunk fotókat
Az autizmus egy élethosszig tartó állapot, nem betegség – ismét kékbe borult a szombathelyi városháza 2023. April 02. 21:20 vasárnap este, most pedig hoztunk még többet!
2007. december 18-án jelölte ki az ENSZ április 2-át az Autizmus Világnapjának, hogy felhívja a világ figyelmét az autizmus spektrumzavarra, amely tízmilliókat érint a földön.
Még több képért kattints!
Nagy Zoli
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.
Kapcsolódó cikkeink
Április 2. az Autizmus Világnapja, a megmozduláshoz pedig idén is csatlakozott Szombathely.