Megújul az egyik szombathelyi Tesco: 3 hónapra bezár

Az áruházlánc folyamatosan figyeli a vásárlói és dolgozói visszajelzéseket, ezek mentén dönt arról, mikor, melyik áruház kerül felújításra.

A jobb vásárlói élmény érdekében augusztus 12-től a szombathelyi, Gazdag Erzsi utcában lévő áruház padlózatát felújítják, az áruházat kifestik - közölte az áruház. A felújítás várhatóan 3 hónapot vesz igénybe. Ez idő alatt az áruház ideiglenesen zárva tart, a dolgozókat a környező áruházakban helyezik el. Az újranyitás időpontja 2019. november 22., 8 óra.

A szabad sajtót egyre több támadás éri. Segítsd a hiteles újságírást helyben is!
Támogatom

A felújítás ideje alatt az áruházban működő lottózó és virágbolt zárva tart, de a dohánybolt változatlanul nyitva áll a vásárlók előtt.

adó 1% nyugat.hu 2025

Segítsd a szabad újságírást helyben is! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A szabad sajtót egyre több támadás éri, és a világot ellepik a hamis hírek. Támogassatok minket adótok 1 százalékával, hogy egy olyan országban élhessetek, ahol gyakorolhatjátok a jogaitokat.
Tovább a felajánláshoz!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Gazdaság