Mészáros Tibor elhunyt vasi erőemelő emlékére szerveznek versenyt Szombathelyen

A sportoló idén hunyt el.

2025. december 27.-én Szombathelyen 17:00 órai kezdettel a Schaeffler Aréna Savaria kiscsarnokában rendezik meg az erős emberek nemzetközi versenyét, az I.Mészáros Tibor emlékversenyt - tudatta lapunkkal Ifj. Fekete László 9x-es natúr erős ember világbajnok sportoló.

Tóth Árpád Szombathelyi születésű sportoló , Mészáros Tibor tanítványa kereste meg azzal, hogy edzője tiszteletére nemzetközi versenyt szervezzen Szombathelyen. A Táplánszentkereszten élő Mészáros a Haladás színeiben érte el a sikereit.

"A versenyen az erős emberek hat látványos és emberpróbáló feladatban mérik össze erejüket" - tudatta lapunkkal" - Ifj. Fekete László.

Ifj. Fekete László

Az esemény ingyenesen látogatható.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sport