A szombathelyi kis Tesco az ország legjobb boltjai között

És várja a szavazatokat a verseny döntőjében.

Ahogy arról lapunk is beszámolt, a múlt ősszel három hónapig zárva volt az oladi „kis Tesco”.

Az üzletben a teljes aljzat és a padló cseréjén túl festés és kisebb esztétikai felújítás történt – közölte velünk novemberben, még újra nyitás előtt a cég.

Nem tudjuk, hogy van-e köze a felújításhoz, mindenesetre a Store Insider szaklap „Év boltja” szavazásán az ország legjobb hat szupermarketje közé verekedte be magát a szombathelyi egység.

Mészáros D. Zsolt

A verseny azonban most indul igazán, merthogy a kategóriák legjobbjait a közönségszavazatok döntik majd el.

Azt egyébként kevesen tudják, hogy az oladi Tesco szupermarket volt a legeslegelső Tesco áruház Magyarországon. 1994 novemberében adták át, majd 11 év után, 2005 nyarán kapott egy jelentősebb ráncfelvarrást.

A szombathelyi kis Tescóra – és az összes többi boltra - május 22-ig lehet szavazni.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Gazdaság