A szombathelyi Weöres Sándor Színház Chicago-előadásának egyik főszereplője, Fekete Linda betegsége miatt a szombati (december 10-i), 15 és 19 órára hirdetett előadások elmaradnak. A Kiss Manyi és a Kabos Gyula bérlet tulajdonosait – megadott elérhetőségeiken - a Jegyiroda munkatársai értesítik a bérletes előadás új időpontjáról.
Fekete Linda betegsége miatt szerepét a zalaegerszegi Hevesi Sándor Színház színésznője, Tánczos Adrienn veszi át. 2008/2009-es évadban bemutatott zalaegerszegi Chicago-előadásban ő játszotta Velma Kellyt.