Több egyéni választókerületben is visszalépteti jelöltjeit a DK - írja a Telex.
A lap úgy tudja, a párt szerda délelőtt egy csomagban fogja bejelenteni az érintett jelöltek visszaléptetését. A portál szerint ennek a csomagnak a része, hogy a Budapest 8-as választókerületben Ternyák András is visszalépett - a kiszivárgott információk szerint ez nem a jelölt, hanem a párt döntése volt.
Azt egyelőre nem tudni, hogy vasi jelölt is lesz-e a visszaléptetett jelöltek között.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!