Újabb tűz Szombathelyen: most a város közelében égett az aljnövényzet

Nem lehet tudni, miért gyulladt meg. Sokan azt hitték, még mindig a szeméttelep ég.

Szombathelyi hivatásos és önkéntes tűzoltók vonultak a helyszínre az úgynevezett Ferdinánd-gödörhöz, ahol eddig tisztázatlan okból kigyulladt az aljnövényzet.

A füstöt kilométerekről lehetett látni, ezért sokan azt hitték, hogy még mindig a szeméttelep ég Tűz ütött ki a szombathelyi Körmendi úti szeméttelepen 2020. April 15. 20:15 .

Tánczos Mihály

A tűz nádast és szalmabálákat veszélyeztetett, de a tűzoltók időben megfékezték a lángokat.

Jelenleg az utómunkálatok zajlanak.

Kora délután a szombathelyi tűzoltók egy Csaba utcai összeszerelő-üzembe mentek, ahol egy felforrósodott olajtartály okozott riadalmat Kivonultak a tűzoltók az egyik nagy szombathelyi üzembe 2020. April 17. 15:07 .

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló