V. Németh Zsolt ismét tagja lesz a Hungarikum Bizottságnak - adta hírül az idén újraválasztott vasi országgyűlési képviselő saját Facebook-oldalán.
Az ide felöltött dokumentum alapján kiderül, hogy a bizottságba Nagy István agrárminiszter kérte fel még a múlt héten a képviselőt, amelyet el is fogadott. Megbízatása a dokumentum szerint határozatlan időre szól.
V. Németh Zsolt 1998 óta folyamatosan Vas megye déli részének országgyűlési képviselője, 2006-ig az MDF, attól kezdve a Fidesz színeiben.
2010-től 2014-ig a vidékfejlesztési minisztérium, 2014-től 2018-ig a földművelésügyi minisztérium államtitkára volt. 2018-tól pedig miniszteri biztosként foglalkozott a „kiemelkedő nemzeti értékekkel”, idén pedig 4 évre kinevezték a magyar életmódot védő miniszteri biztosnak
V. Németh Zsolt lett a magyar életmódot védő miniszterelnöki biztos 2022. June 29. 15:09 .
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!